máme

Kreativní nápady

Naše největší přednost? Kreativní myšlení. Nápady na míru oživí vaši značku a dodají šťávu reklamě, která v šedém průměru českého internetu zazáří. A vaši klienti už si nevzpomenou na nikoho jiného.

stavíme

Reklamní kampaně

Brandová, náborová, reklamní. Všechno je to kampaň. My vám jednu takovou vytvoříme na míru. Od webu přes video až po letáky či sociální sítě. Ať už chcete do světa vykřičet „máme nový produkt“, „hledáme talenty“ nebo prostě a jen „jsme tu“.

tvoříme

Webové stránky

Pokud jste v byznyse více než 20 let a vaše webovky stejně tak, je načase s tím něco udělat. Vaší značce ušijeme web na míru, na který se budou vaši zákazníci (rádi) vracet.

natáčíme

Videa

Když se řekne reklama, na první dobrou nás napadne video. A vás? Vás často taky. Proto tak rádi pracujeme s kolegy z Action Please, kteří točí skvělé reklamní spoty. Vsadíme se, že jeden originální námět mají i pro vás.

oživujeme

Značky

Pokud máte pocit, že vaše značka tak trochu skomírá, nejspíš na tom něco bude. Každý brand potřebuje čas od času oživit. Pusťte nás do své marketingové kuchyně a my vám vytvoříme nové, svěží já. Jedinečnou vizuální identitu a logo na míru.

ovládáme

Sociální sítě

I když bychom si přáli, aby lidé trávili více času offline, realita je prostě jiná. Firma bez sociálních sítí jako by nebyla. Dobrá zpráva pro vás: nejste na to sami. Vyladíme vaše sociální sítě a pomůžeme vám tak oslovit současné i budoucí klienty.

vytváříme

Kreativní print

Plakát, jehož si všimnete už z dálky. Leták, který vám bude líto vyhodit. Print má mít nápad, poutavou grafiku i text a vždy něco navíc. Nechte si vytvořit neobyčejné tiskoviny, které budete ukazovat tak rádi, že si brzy napíšete o dotisk.

umíme

Guerillu a event

Vzbudit co největší ohlas s omezeným rozpočtem chce léta zkušeností a pořádnou dávku kreativity. To první sbíráme s každým projektem, toho druhého máme na rozdávání. Takže si s vámi guerillu i event rádi střihneme.